Kariéra

Kariéra

Hledáme aktivní a zodpovědné zaměstnance

Obchodní zástupce

Požadujeme:

  • obchodní zkušenosti v oblasti poskytování služeb, komunikační a organizační dovednosti
  • schopnost profesionálního vedení obchodních případů a jednání se zákazníky, profesionální zodpovědnost, aktivní přístup, samostatnost a flexibilita, vůle neustále rozvíjet své kvalifikační a odborné vědomosti
  • min. SŠ vzdělání, ŘP sk. B a praxi v činnosti obchodníka min. 2 roky, uživatelská znalost PC a MS Office XP

Pracovní náplň:

  • příprava na jednání (vyhledávání kontaktů) a jednání s novými potenciálními zákazníky - akvizice, získávání nových klientů a jednání se současnými zákazníky (cenové a jiné úpravy, požadavky zákazníka...) - poprodejní podpora
  • cenotvorba v součinnosti s jednatelem společnosti, uzavírání smluv
  • plánování obchodních a marketingových kampaní měsíčně - týdně
  • odpovědnost za plnění obchodního plánu stanoveného jednatelem společnosti
  • vedení databáze potenciálních a oslovených zákazníků a její pravidelná prezentace jednateli společnosti, měsíční reporting obchodních kampaní a výsledků obchodního plánu

Nabízíme:

  • perspektivní a zajímavou práci v dynamicky se rozvíjející firmě
  • přístup k nejnovějším poznatkům a vzdělávání, možnost osobního růstu
  • zajímavé finanční ohodnocení

Pracoviště: celá ČR, Ostrava, Praha | Termín nástupu: dohodou

Account manager pro Slovensko

Požadujeme:

  • dobré znalosti a orientace v oblasti managementu jakosti, EMS a OHSAS
  • výhodou orientace v automobilovém průmyslu nebo státní správě
  • umění jednat se zákazníky - obchodní dovednosti
  • vzdělání min. SŠ, ŘP sk. B
  • samostatnost a flexibilita

Nabízíme:

  • přístup k nejnovějším poznatkům a vzdělávání
  • možnost osobního růstu

Pracoviště Bratislava nebo Žilina | Termín nástupu: dohodou

Profesní dotazník

Titul:

Jméno:(*)
Povinná položka, jméno může obsahovat pouze znaky a-z,A-Z

Datum narození:(*)
Povinná položka, vyplňte správně datum narození (den.měsíc.rok)

Místo narození:
Místo narození může obsahovat pouze znaky a-z,A-Z

Trvalé bydliště:(*)
Povinná položka

Přechodné bydliště:

Rodinný stav:(*)
Povinná položka, vyberte variantu

Státní příslušnost:(*)
Povinná položka, statní příslušnost může obsahovat pouze znaky a-z,A-Z

Emailová adresa:(*)
Povinná položka, zadejte platnou e-mailovou adresu

Mobil:

Telefón:

Číslo OP:

Číslo pasu (cizinec):

Řidičský průkaz(*)

Vzdělání(*)
Vyberte variantu

Název školy (fakulta):

Kursy, školení:

Další dovednosti:

Vaše poznámka:

Změna pracovní schopnosti:
(invalida)(*)
Povinná položka, musíte vybrat variantu !

Datum výměru:

Zaměstnavatel 1

Jméno firmy, adresa:

Zaměstnán od-do:

Telefonní kontakt:

Zaměstnavatel 2

Zaměstnavatel 3

Práce přesčas:(*)
Povinná položka, musíte vyberat variantu !

Práce o víkendech:(*)

Nastoupit mohu:(*)
Povinná položka, musíte zadat datum nástupu do pracovního poměru

Prohlášení(*)
Potvrďte Váš souhlas.

Prohlašuji, že jsem byl ve smyslu § 11 zákona č. 101/2000 Sb. a v souladu s § 28 ZP řádně informován o zpracování osobních údajů v souvislosti s pracovním poměrem a o právech s tím spojených. Všechny mnou uvedené údaje jsou pravdivé.

Ověření
Neověřeno